درباره ما
تیم ما
ویدئو ها
ویژگی های تکنوود
تکنولوژی تکنووود
گواهینامه ها

به تکنوود خوش آمدید !

تکنوود اولین تولید کننده محصولاتی از جنس آلومینیوم و کامپوزیت با روکش طبیعی چوب می باشد. با توجه به این که چوب با گذشت زمان فرسوده شده و شرایط محیطی مانند آب و هوا، تابش آفتاب و … سبب تغییر شکل آن می شوند، شرکت تکنوود با استفاده از تیم حرفه ای و بهترین روش های علمی اقدام به تولید محصولی مستحکم، زیبا با نصب آسان نموده است که این اقدام مشکلات استفاده از چوب طبیعی را برطرف نموده و در صنعت محصولات چوبی انقلابی را به پا کرده است. از آنجا که این محصولات از مقاومت و انعطاف پذیری بالایی برخوردار بوده و در سایزهای مختلف تولید و عرضه می گردد، امکان ساخت پروژه های بزرگ و خاص را فراهم ساخته اند. از مهمترین مزایای این محصولات می توان به کاهش چشم گیر استفاده از چوب به میزان ۲ درصد اشاره داشت که این امر کمک بزرگی به حفظ محیط زیست کرده است. شایان ذکر است محصولات تکنووود را می توان درکلیه فضاهای داخلی و بیرونی از جمله آلاچیق، مبلمان شهری، نما و … به کار برد.

درباره ما

در سال ۱۹۸۶ که فعالیت خود را در زمینه چوب آغاز کردیم، متوجه شدیم که بزرگ ترین  مشکل محصولات چوبی، عدم انعطاف پذیری و کمبود استحکام چوب است. با مطالعه و آزمایش های مستمر به شرکتی همواره رو به صعود در این زمینه تبدیل شدیم. کیفیت بالا و صداقت در کار بزرگترین عامل موفقیتمان است. با ۱۰ سال تلاش توانستیم مشکل گره خوردگی، شکستگی و برگشت چوب را برطرف نماییم. همانطور که آگاه هستید، تمامی محصولات چوبی نیازمند به نگهداری هستند اما تکنوود نیاز به صرف هزینه و زمان برای نگهداری ندارد و ما برای اثبات این موضوع، تکنوود را در دبی و قطر که نامناسب ترین شرایط آب و هوایی را برای چوب دارند، آزمایش کرده و به نتیجه مطلوبی دست یافتیم.
تحسین بر انگیز ترین مزیت تکنوود کاهش بسیار زیاد مصرف چوب است که جهان را به جایی بهتر برای زندگی تبدیل کرده است. از اینکه تنها تولید کننده این محصول در جهان هستیم، خرسندیم.
آرزویمان این است که، درختان فقط برای محصولات دارویی قطع شوند نه برای زندگی لوکس.

تیم ما

ویدئو ها

معماری

نصب

فروش

تیم ما

ویژگی های تکنوود

محیط زیست

این که درختان را تنها برای مصارف دارویی قطع کنیم، احترامی ست برای زندگی و طبیعت که نتیجه ی آن سرمایه ای برای آیندگان می باشد. ما بر این باوریم که با مصرف محصولات تکنوود نه تنها شهر را زیباتر می نماییم، بلکه به آسمانی آبی تر و زیباتر نیز دست پیدا خواهیم کرد. جایگزینی محصولات تکنوود به جای چوب خام موثرترین راه حل برای معضل قطع درختان می باشد که معرفی این روش می تواند رسالتی برای تمامی معماران طبیعت دوست باشد. متخصصان حرفه ای تکنوود با استفاده از بهترین تکنولوژی های روز می توانند میزان مصرف چوب در پروژه های مختلف به دو درصد برسانند؛ بدین معنا در پروژه ای که برای اجرای آن نیاز به صد درخت است، با مصرف تکنوود آن را به دو درخت کاهش داده و ۹۸ درخت را حفظ می کنیم.

R & D

کیفیت تکنوود نتیجه تلاش های مستمر این بخش می باشد که در عین حال با حفظ ظاهر زیبای چوب، تمامی معایب آن را حذف کرده است و با گسترش افق دید معماران، این محصول در سبد ضروری ترین محصولات قرار داده است.

سیستم ها

تکنوود اولین چوب نسوز با کلاسه A2 در دنیا می باشد که زیبایی ویژه به ساختمان می بخشد. این محصول به علت وزن کم مشکلی برای معماران ایجاد نمی کند. تکننود با ترکیب فوق العاده ای از طبیعت، بافت و احساس خوب چوب، سبکی، قابلیت بازیافت، استحکام را با خود به همراه دارد و مانع تورم، گره خوردن، ترک و شکستگی، قارچ و باکتری می شود و شما را فارغ از هزینه نگهداری و تعمیر می کند. تمامی سیستم ها سبک، نسوز و دارای کلاسه A2 می باشد و در صورت سفارش، پروژه خاص نیز پذیرفته می شود. انواع سیستم ها: • سیستم نما و سقف • سیستم سایه بان : کرکره ای- تاشو- ثابت • پرگولا • مبلمان شهری

درباره تکنولوژی تکنووود بیشتر بدانید

تکنوود اولین تولید کننده محصولاتی از جنس آلومینیوم و کامپوزیت با روکش طبیعی چوب می باشد. با توجه به این که چوب با گذشت زمان فرسوده شده و شرایط محیطی مانند آب و هوا، تابش آفتاب و … سبب تغییر شکل آن می شوند، شرکت تکنوود با استفاده از تیم حرفه ای و بهترین روش های علمی اقدام به تولید محصولی مستحکم، زیبا با نصب آسان نموده است که این اقدام مشکلات استفاده از چوب طبیعی را برطرف نموده و در صنعت محصولات چوبی انقلابی را به پا کرده است. از آنجا که این محصولات از مقاومت و انعطاف پذیری بالایی برخوردار بوده و در سایزهای مختلف تولید  و عرضه می گردد، امکان ساخت پروژه های بزرگ و خاص را فراهم ساخته اند.
از مهمترین مزایای این محصولات می توان به کاهش چشم گیر استفاده از چوب به میزان ۲ درصد اشاره داشت که این امر کمک بزرگی به حفظ محیط زیست کرده است.
شایان ذکر است محصولات تکنووود را می توان درکلیه فضاهای داخلی و بیرونی از جمله آلاچیق، مبلمان شهری، نما و … به کار برد.

گواهینامه ها

استفاده از تکنوود

در این قسمت انواع سیستم های خود را به نمایش گذاشته و معرفی می کنیم. درست است که استفاده از سیستم های آماده وسوسه برانگیز و آسان تر است، اما گاهی سبب ایجاد مشکل و نارضایتی می شود، از این رو ما تنوع محصولات خود را بالا برده ایم تا بتوانیم سیستم های سفارشی مشتریان را آماده کنیم. پیشنهاد می کنیم در عوض استفاده از سیستم های آماده تکنوود، سیستمی با توجه به نیازهای پروژه خود سفارش دهید، تا نتیجه دلخواهی را بدست بیاورید چرا که همواره سیستم های جدید تری وارد عرصه می شوند.

طراحی

برنامه ریزی

معماری

ساخت

محیط زیست

این که درختان را برای فقط برای مصارف دارویی قطع کنیم، احترامی ست برای زندگی و طبیعت که نتیجه ی آن سرمایه ای برای آیندگان می باشد.
ما بر این باوریم که با مصرف محصولات تکنوود نه تنها شهررا زیباتر می نماییم، بلکه به آسمانی آبی تر و زیباتر نیز دست پیدا خواهیم کرد. جایگزینی محصولات تکنوود به جای چوب خام موثرترین راه حل برای معضل قطع درختان می باشد که معرفی این روش می تواند رسالتی برای تمامی معماران طبیعت دوست باشد.
متخصصان حرفه ای تکنوود با استفاده از بهترین تکنولوژی های روز می توانند میزان مصرف چوب در پروژه های مختلف به دو درصد رسانند؛ بدین معنا در پروژه ای که برای اجرای آن نیاز به صد درخت است، با مصرف تکنوود آن را به دو درخت کاهش داده و ۹۸ درخت را حفظ می کنیم.

ما مفتخریم که درراستای حفاظت از محیط زیست و تجارت سبز، با سازمان fsc (forest stewardship council) که یک موسسه بین المللی در زمینه ی نظارت بر جنگل ها می باشد، همکاری کرده ایم. همپنین با مدیریت برنامه جهانی حفاطت از جنگل ها (coc)، ایجاد استانداردهای بین المللی، نظارت بر سازمان های فعال در این زمینه که از جمله وظایف این موسسه می باشد، هدف اصلی خود که همان یجاد استانداردهایی برای مصرف صحیح از چوب می باشد را ترویج نماییم.

آیا می توان از محصولات تکنوود در سواحل و سواحل با اثر نمک زیاد استفاده کرد؟

مواد تکنووود که با چوب طبیعی پوشانده شده اند، تست نمک پاشی انجام شده در آلمان در موسسه معتبر بین المللی IFT Rosenheim را با موفقیت پشت سر گذاشته است. علاوه بر این، ما پروژه های موفق بسیاری در کنار دریا داریم.

آیا ضرایب انبساط مختلف چوب و آلومینیوم مشکل ایجاد می کند؟

مواد روکش چوب طبیعی ما که مخصوص محصولات ما توسعه یافته است، بسیار انعطاف پذیر است و به جای چسباندن روی آلومینیوم تقریباً جوشانده می شود. در این راستا می توان روکش چوبی را با آلومینیوم بلند و کوتاه کرد. به لطف نازک بودن پوشش چوبی استفاده شده، اثر دو فلزی حتی پس از گذشت سالها نیز رخ نمی دهد.

علت رنگ آمیزی محصولات آلومینیومی با رنگ استاتیک قبل از پوشش چیست؟

کاربرد رنگ استاتیک برنامه ای است که کیفیت هر ماده آلومینیومی را افزایش می دهد. رنگ‌آمیزی قهوه‌ای با رنگ‌های چوبی که از آلومینیوم ساخته شده‌اند از دیده شدن آلومینیوم زیرین در هنگام خراشیدگی تصادفی یک قطعه جلوگیری می‌کند و این فرآیندی است برای حفظ زیبایی ظاهری تا زمانی که آن قطعه تعمیر نشود.

در پروژه های آب و هوای گرم، اگر دمای مواد خیلی زیاد باشد، آیا می تواند باعث لایه برداری (حذف روکش چوب) شود؟

همانطور که در صفحه و کاتالوگ پروژه های ما مشاهده می کنید اکثر پروژه های ما در کشورهایی مانند قطر و دبی که دمای هوا بسیار بالاست بدون هیچ مشکلی اجرا شده است و به زندگی خود ادامه می دهند. ما به عنوان ALAZ Wood محصولات خود را برای ۲۰ سال لایه برداری تضمین می کنیم.

مدت زمان متوسط شما برای تولید نمونه سفارشی و تولید انبوه چقدر است؟

زمان تحویل ما برای نمونه های ویژه به طور متوسط ۲-۳ هفته است، برای تولید انبوه بسته به مقدار بین ۴ تا ۸ هفته است.

ایران, تهران

تهران، فلکه اول تهرانپارس، خیابان امیری طائمه، 142 غربی، پلاک 109

ایمیل: info@irantechnowood.com

واتس آپ:09912407708

دفتر مرکزی:

021-77736824

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید