اگر معمارید، در صنعت ساخت‌وساز خانه فعالیت دارید، اگر طراح دکوراسیون داخلی یا اینکه فقط یک طرفدار دوآتشه‌ی ساختمان‌ و فضاهای چوبی هستید و مهمتر از همه اگر دغدغه‌ی حفظ محیط زیست کره‌ی زمین را دارید، حتما حین کار کردن بارها و بارها با محدودیت‌های چوب مواجه شده‌اید. حتی اگر به شکل ترموود ،چوب اشباع شده و یا چوب‌هایی که به شکل‌های دیگر فرآوری شده‌اند باشند. حتما به این فکر کرده‌اید که اگر چوب خواص برخی از مواد و مصالح ساختمانی دیگر را داشت در ابعاد وسیع‌تری قابل اجرا بود.

حالا تصور کنید متریالی دارید که از مواد متفاوتی تشکیل شده ، مثلا در عین اینکه چوب است ، خواص آلومنیوم را داراست.

این تصور دقیقا همان تکنوود است. در واقع، تکنوود محصولاتـی بـا روکـش چـوب طبیعـی بـر روی متریـال هـای بـا دوام است. چوب طبیعی که لایه‌ی قابل مشاهده‌ی تکنوود را تشکیل می‌دهد علاوه بر اینکه فرآوری شده دارای لایه‌ی محافظی‌ست که آن را وارینش می‌نامند، وارنیش منحصر به فرد شرکت تکنوود  ویژگی‌های زیر را به چوب می‌بخشد:

عمر آن را طولانی می‌کند، عایق الکتریکی است، در برابر نفوذ حشرات مقاوم است، ضد حریق است، ضد خش و خوردگی‌های محیطی‌ست و در هر دما و شرایط آب و هوایی دوام می‌آورد، این مقاومت تا آنجاست که حتی اگر برای سالها در تماس مستقیم با آب باشد کماکان تغییر نمی‌کند و به زیبایی و مقاومت روز اول است. شرکت تکنوود انواع روکش چوبی درخت های متفاوت را بر سطح پایه اجرا می‌کند. این به آن معناست که اگر طرفدار رنگ زنده و پرشور چوب‌های تیره‌تر هستید می‌توانید روکش درخت ماهاگونی را انتخاب کنید و اگر طرفدار آرامش رنگ خنثی چوب‌های روشن ‌تر هستید، می‌توانید روکش درخت زبان گنجشگ را انتخاب کنید. چوب درخت بلوط، درخت گردو، درخت بامبو و درخت ساج سایر گزینه‌های در دسترس است.

الاستیسیته بالا، تحمل وزن و فشار زیاد، سبک بودن، قابلیت استفاده در مقاطع فلزی و کامپوزیت و جی‌آر‌پی، و مهم‌تر از همه امکان استفاده در هر اندازه و ساختارهای هندسی ‌ای که شما مناسب بدانید، گزینه‌های استفاده از تکنوود را آنچنان گسترده کرده است که هیچکس را ناراضی نمی‌کند.

فرقی نمی‌کند هدف کاربری شما مبلمان شهری باشد یا نمای ساختمان یا طراحی دکوراسیون داخلی تکنوود با ساختار منحصربه‌فردش به هر شکل و هر اندازه‌ای توسط شرکت تــک نویــن چــوب ایرانیــان طراحی و عرضه می‌شود. محصول نهایی شما در عین مقاومت و ویژگی‌های استثنائی کماکان چوبی، چشم‌نواز، گرم و زنده است.

احتمالا تا الان پرسشی اساسی در ذهنتان نقش بسته، ما در ساختار تکنوود متریال بادوام پایه که می‌تواندآلومینیوم، کامپوزیت یا جی‌آرپی باشد  همراه با روکشی چوبی مقاوم داریم، اما این دو تا محصول چگونه به هم اتصال یافته‌اند و آیا می‌توان مقاومت آن را تضمین کرد؟ ابتکار اساسی تکنوود در  اتصال با دوام این دو متریال به یکدیگر است. البته که جای نگرانی نیست با تمام این ابتکار عمل‌ها با توجه به گارانتی و وارانتی ۲۰ ساله‌ی محصول شما همیشه امکان دریافت خدمات پس از استفاده را دارید.

شما تکنوود را برای چه کاربری و درچه فضایی می‌خواهید؟

آیا هر نیرویی می‌تواند مواد چوبی را به درستی در سازه اجرا کند؟
حتما اگر اهل فن باشید می‌دانید پاسخ به این سوال یک نه بزرگ است. اگر مواد و متریال چوبی مقاوم داشته باشید هم باز یکی چالش‌های اساسی در ساخت سازه‌های چوبی نیروی متخصص است. هر نیروی رایج ساخت‌وسازی برای اجرای محصولات چوبی کافی نیست. مخصوصا اگر قصد اجرایی کردن چوب در ابعاد بزرگ را داشته باشید. همچون طراحی و اجرای روف گاردن یک مرکز خرید بسیار بزرگ. همه‌ی ما می‌دانیم یک کار با کیفیت نتیجه‌ی همکاری بین طراحی هوشمندانه و هدفمند، داشتن مواد مصرفی مرغوب و نهایتا اجرای درست هدف با متریال است.
تکنوود برای شما همه چیز را طراحی می‌کند.
تصور کنید ایده‌ی ابتدایی و پلن اولیه‌ی محصول نهایی را، چه به عظمت ساختمان یک مجموعه‌ی صنعتی باشد و چه به جزئی بودن اجرای کفپوش داخلی ساختمان مسکونی، به تیم حرفه‌ای معماری بسپارید و این امکان را داشته باشید که با توجه به محدودیت‌های فضا و تیم اجرایی، نیازهای کاربر و سلیقه‌تان متریال چوبی طراحی شود. همچنین در میانه‌ی کار این امکان را داشته باشید که باز هم به متخصص مراجعه کنید و مشاوره‌ی تخصصی دریافت کنید؛ بدیهی‌ست در چنین شرایطی محصول نهایی ترکیبی از ابتکار، تخصص و ظرافت خواهد بود.
تیم تخصصی مهندسان معمار شــرکت تــک نویــن چــوب ایرانیــان، نمایندگی رسمی تکنوود ترکیه در ایران در نهایت ظرافت و تخصص این مهم را برای شما انجام خواهد داد.

ایران, تهران

تهران، فلکه اول تهرانپارس، خیابان امیری طائمه، 142 غربی، پلاک 109

ایمیل: info@irantechnowood.com

واتس آپ:09912407708

دفتر مرکزی:

021-77736824

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید